Váš firmware (program mikrokontroléru, ovládajícího přes periferní obvody libovolnou technologii) pro nás podléhá Vašemu efektvnímu řešení v poměru cena/výkon. Tvorba tohoto bude nákladnější než aplikace jednoho kusu obecného průmyslového počitače (PLC), avšak již od několika kusů se projeví výsledně nízká cena hardware, stejně jako opakovaně nasazený software a pro konečného uživatele nízký elektrický příkon pro pouze nezbytné elektronické obvody.

Váš výrobek vytvoříme a odladíme na našem obecném kitu, abychom dospěli k minimalizaci finální desky a efektivnímu programu mikrokontroléru. Maximum odladíme v naší laboratoři, nesimulovatelné pak na Vámi dodaném výrobku nebo ve Vašem prostředí. Provedeme návrh desky plošných spojů a výslednou aplikaci software. Vybavíme Vás setupem výroby u Vašeho výrobce či námi doporučeného a budeme podporovat následnou výrobu doporučeními náhradních materiálů za momentálně nedostupné.

Za funkčnost námi vytvořeného díla ručíme při dodržení doporučení neomezenou dobu. Podle výsledků zkušebního i následného provozu dále zoptimalizujeme řešení, ať už hardware nebo programového vybavení. Nadále Vám budeme k dispozici po celou dobu výroby.